Defalin http://defalin.com.pl

Defalin Group S.A. specjalizuje się w branży rolniczej i opakowaniowej. Tworzy m.in. materiały wiążące w celu ułatwienia zbioru zbóż i traw. Spółka dba o swój wizerunek w sieci, co wiąże się także z koniecznością posiadania witryny internetowej. Nasz projekt ma na celu jeszcze bardziej związać klienta z firmą.

Na stronie głównej do dyspozycji użytkownika jest wyszukiwarka, newsletter i ankieta, dzięki czemu może dotrzeć do konkretnych informacji, być na bieżąco i oddać swój głos na dany temat. Znajdzie tutaj także aktualności, polecane produkty i informację o posiadanym przez firmę certyfikacie jakości.

Niemal na każdej podstronie znajdziemy zdjęcia, a jeżeli są to miniatury, mamy możliwość ich powiększenia. Rozwijane menu z produktami ułatwia nawigację po stronie i pozwala na szybki wybór innego produktu. Dział FAQ jest przejrzysty i uporządkowany według kategorii, dzięki czemu łatwiej znaleźć odpowiedź na interesujące nas pytanie.

Firma skorzystała z bogactwa funkcji systemu WEGO i w dziale Dystrybucja zamieściła dwie mapy, na których zaznaczono dystrybutorów. Nie trzeba rysować mapy dystrybucji, aby posiadać ją na własnej stronie! Wszystko zostało uwzględnione w naszym systemie i nanoszenie kolejnych punktów na gotowej mapie jest bardzo proste.

Aby skontaktować się z Defalin, wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy. W dziale Kontakt dowiemy się jak trafić do firmy pieszo, samochodem, pociągiem, a nawet samolotem. Jeżeli ktoś ma życzenie poznać dokładną lokalizację, warto skorzystać z zamieszczonej w tym dziale mapy Google.