Clever Frame http://cleverframe.pl

Clever Frame to nowoczesny, modułowy system wystawienniczy. Jeśli chcesz w łatwy i wygodny sposób zbudować wyspy i stanowiska targowe, zabudowy targowe czy scenografie eventów, to Clever Frame zaspokoi wszystkie Twoje oczekiwania.

Osoby o praktycznym nastawieniu do rzeczywistości będą zadowolone z jednej z podstawowych cech Clever Frame – samodzielnego i łatwego montażu. Ponadto system ten jest wielozadaniowy - zestaw można rozbudowywać lub zmniejszać o kolejne moduły, w zależności od potrzeb. Nawet jednym zestawem jesteś w stanie dopasować się do różnej, aktualnie posiadanej przestrzeni promocyjnej.

Esteci będą podziwiać unikalny design zestawu, cechuje go modna i minimalistyczna estetyka. Clever Frame zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby związane z aranżacją przestrzeni promocyjnej, ponieważ wystarczy jeden zestaw, z którego samodzielnie zbudujesz dokładnie to, czego w danym momencie potrzebujesz. To Ty kreujesz przestrzeń wokół siebie!

Ekolodzy docenią jego użyteczność – Clever Frame eliminuje konieczność każdorazowego zamawiania zabudowy targowej. Możesz zapomnieć o stertach śmieci, które pozostają po demontażu jednorazowych stoisk.

Serwis internetowy Clever Frame prezentuje w przyjazny sposób wszystkie najważniejsze informacje dotyczące systemu. Przede wszystkim pokazuje jego funkcjonalność , czyli rodzaj produktów, jakie można stworzyć dzięki Clever Frame. Można tu znaleźć również instrukcję montażu ram oraz galerię, w której obejrzymy przykładowe, gotowe konstrukcje, wykonane na potrzeby znanych i cenionych marek.