Kraina Zwierzaka http://kraina-zwierzaka.pl

Kraina Zwierzaka to idealne miejsce dla wszystkich miłośników zwierząt. Dzięki swojej funkcjonalności staje się przyjazny dla każdego użytkownika. Zadbaliśmy o to, żeby serwis był wygodny zarówno dla klienta kupującego produkty dla swojego pupila, jak także dla osób zarządzających nim. Sklep Kraina Zwierzaka to nasz kompletny projekt autorski – od logotypu poprzez design strony po wdrożenie oprogramowania.

Sklep internetowy Kraina Zwierzaka prezentuje wszystkie możliwości, jakie oferujemy Państwu dzięki naszemu systemowi Wego CMS w wersji SKLEP+.

Klienci docenią na pewno zalety programu lojalnościowego. Przychylnym okiem spojrzą na wielofunkcyjność panelu, który umożliwia podgląd i edycję danych o sobie, ewidencję zamówień, punktów, wymianę punktów na towary, dostęp do informacji o rodzaju oraz statusie płatności. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce można dokonywać wyboru produktów w zależności od wieku zwierzaka, a klienci przywiązani do jednej, sprawdzonej marki mogą w łatwy sposób znaleźć produkty określonego producenta, bez konieczności przeszukiwania całej palety artykułów. Dużym ułatwieniem dla użytkownika jest szeroki wybór transakcji internetowych takich jak opłaty kartami kredytowymi, przelewami bankowymi, dzięki obsłudze systemów Platnosci.pl i Paypal.

Osoby zarządzające sklepem w wygodny sposób edytują treści serwisu. Mają ponadto zupełną kontrolę nad realizacją zamówień dzięki modułowi Zamówienia, odpowiedzialnemu za śledzenie stanu zamówień realizowanych ze strony WWW. Jest on zintegrowany z modułem Katalog Produktów oraz modułem Klienci, co usprawnia komunikację z klientami. Funkcjonalność wszystkich modułów WEGO CMS sprawia, że prowadzenie sklepu staje się naprawdę przyjemnym zadaniem.