AWF Wrocław http://www.awf.wroc.pl

Projekt zastąpił dotychczasową stronę wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Przygotowaliśmy dla uczelni serwis, który ma na celu ułatwić studentom dostęp do informacji. Równocześnie wprowadziliśmy dogodne rozwiązania dla pracowników AWF.

Na stronie głównej, oprócz aktualności z opcją dodawania zdjęć, studenci mogą skorzystać z linków do ważnych informacji oraz dostępu na skróty do wybranych działów. Jest to szczególnie przydatne dla kandydatów, gdyż mogą łatwo trafić do działu rekrutacji.

Przeglądać stronę możemy poprzez rozwijane górne menu. Do dyspozycji użytkownika jest także sprawnie funkcjonująca wyszukiwarka. Jeżeli nie potrafimy czegoś znaleźć, dobrym rozwiązaniem będzie wpisanie poszukiwanej frazy.

Pracownicy mogą skorzystać ze specjalnego systemu logowania. Po zalogowaniu zyskają dostęp do działów dostępnych tylko dla pracowników AWF, a także własną stronę "o mnie". Polecamy uzbroić się w cierpliwość, gdyż studenci mogą z poziomu strony wysyłać wiadomości do konkretnego wykładowcy i zapewne będą często korzystać z tego przywileju.