LMB http://lmb.com.pl/

(Uwaga, ten serwis jest jeszcze w trakcie uzupełniania danych).
 
Przygotowany przez nas projekt to połączenie sklepu, hotelu i restauracji. Całość została zamknięta w jednym serwisie, a do każdego działu dostaniemy się z poziomu strony głównej. Do wyboru mamy cztery bloki, które prowadzą do rezerwacji pokoju, sklepu z winami, czy też zamówienia stolika w restauracji.

Dział Pokoje umożliwia rezerwację miejsca w hotelu. Na początek wybieramy termin pobytu i otrzymujemy listę wolnych pokoi z podaną kwotą za wybrany okres. Następnie wybieramy opcje dodatkowe, jak śniadanie czy parking, a także formę płatności. Pozostaje nam jeszcze wypełnić dane klienta i tym sposobem dokonaliśmy rezerwacji.

Dla osób zainteresowanych kupnem dobrego wina polecamy dział Winiarnia. Można tam dokonać zakupu online wybierając kolor i smak, a także pochodzenie wina. Wystarczy tylko wpisać dane klienta, określić formę płatności oraz dostawy. Potem już tylko oczekujemy na przesyłkę.

Kolejny dział to możliwość zamówienia stolika w restauracji. Do wyboru mamy opcję pojedynczego stolika lub całej sali. Wybieramy godziny rezerwacji, wpisujemy nasze dane i nie musimy się już więcej martwić o wolne miejsce. Wygodny sposób na zaplanowanie wieczoru.

Nawigacja po stronie, dzięki swej przejrzystości, nie sprawia problemu, a użytkownik nie zgubi się podczas przeglądania serwisu. Bardzo pomocny jest blok informujący o kolejnych etapach dokonywania rezerwacji i zakupów.