TOŁPA® http://ambasadorki.tolpa.pl

W ramach naszej wieloletniej współpracy z producentem kosmetyków TOŁPA® powstało kilka ciekawych projektów. Aktywnie współpracujemy przy tworzeniu i rozwijaniu m.in strony marki TOŁPA® oraz serwisu TOŁPA® SPA.

Najnowszym efektem współpracy jest serwis TOŁPA® Ambasadorki Zdrowego Stylu, powiązany ze stroną marki. Design, tak jak przy wcześniejszych projektach, jest bardzo przejrzysty. Jasna, stonowana kolorystyka zachowała wrażenie niezwykłej estetyki, którą kojarzymy z kosmetykami TOŁPA®.

To witryna oddana w ręce kobiet, które chcą wypowiedzieć się na temat bogatej oferty kosmetyków. Znajdziemy tu m.in. porady odnośnie pielęgnacji ciała, opisy rozmaitych kosmetyków, a przede wszystkim przeczytamy opinie ich użytkowników, Ambasadorek - bo przecież każda kobieta to specjalistka w dziedzinie pielęgnacji ciała.

Ambasadorki oceniają produkty, pisząc interesujące, a czasem bardzo intrygujące, recenzje. Co ciekawe, każda z recenzji także podlega ocenie. Dzięki temu pisanie opinii o kosmetykach staje się swego rodzaju wyzwaniem i sztuką, która może zostać doceniona.

Serwis TOŁPA® Ambasadorki Zdrowego Stylu to idealne miejsce na swobodne wyrażenie opinii i wygodne poszukiwanie rzetelnych informacji o kosmetykach.

Szczególnie interesujący jest sposób, w jaki wykorzystaliśmy nasz system WEGO CMS. Na tym samym systemie strony marki TOŁPA® wdrożyliśmy nowy, rozbudowany serwis o zupełnie innej funkcjonalności. Obie witryny korzystają z jednego panelu administracyjnego i wspólnej bazy danych. Oznacza to, że dla każdego naszego klienta budowanie firmowej społeczności jest sprawą otwartą.