TASK - sprzątanie Wrocław http://taskuslugi.pl

TASK to firma, która świadczy wszelkiego rodzaju usługi porządkowe, konserwatorskie, a nawet administracyjne. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1999 roku i stale się rozwija. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas strona firmowa przyczyni się do pozyskania przez internet kolejnych klientów.

Wyjątkowy design sprawia, że TASK na tle konkurencji zdecydowanie się wyróżnia. Przygotowaliśmy wirtualne biuro, w którym pracownicy wykonują różne czynności. Każda postać reprezentuje innego typu usługę, a po kliknięciu w nią przejdziemy na widok szczegółowy z krótkim opisem i zdjęciami. Intuicyjna nawigacja ułatwia poznawanie firmowej oferty. Każda podstrona jest dostępna na maksymalnie trzy kliknięcia.

Aby skontaktować się z firmą, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy dostępny przez link w stopce strony. Istnieje także możliwość złożenia aplikacji na wybrane stanowisko w firmie poprzez kompletny formularz rekrutacyjny.

Całość wykonaliśmy w nowoczesnym kodzie HTML5. Więcej informacji o wdrożeniu oraz zaletach wykorzystania HTML5 zamieściliśmy na stronie usługi.

Tagi: Sprzątanie firm Wrocław, usługi alpinistyczne, odśnieżanie Wrocław.