Skutecznie Do Przodu! http://skuteczniedoprzodu.pl

Wielkimi krokami zbliżają się wybory samorządowe 2010. Cała Polska zarzucona została w ostatnich dniach plakatami, ulotkami czy bilbordami prezentującymi wizerunki kandydatów. Również w internecie można znaleźć wiele prezentacji, reklam, stron internetowych przedstawiających ludzi chcących brać czynny udział w kształtowaniu naszej rzeczywistości - niestety wiele z nich wykonanych szybko, niedbale i nieprofesjonalnie.
 
Na przekór temu wymyśliliśmy i opracowaliśmy przejrzysty, schludny i ciekawy serwis prezentujący Komitet Wyborczy Wyborców Skuteczniedoprzodu.pl z Wrocławia.
 
Na stronie skuteczniedoprzodu.pl znajdziemy to, co najważniejsze dla zainteresowanych poznaniem osób, które będą w przyszłości decydować o naszej najbliższej okolicy - kilka słów o komitecie i jego idei, jego program, krótkie przedstawienie kandydatów oraz formularz kontaktowy. Jednym słowem - bez zbędnego gadania. Kandydaci to młodzi, przedsiębiorczy ludzie, którzy wiedzą, co chcą osiągnąć dla Wrocławia. Taki też ma być serwis - dynamiczny, wyrazisty i nowoczesny.
 
Realizacja obejmowała opracowanie całego systemu komunikacji oraz wizerunku kampanii, począwszy od logo, opracowania layoutu serwisu, banerów reklamowych, haseł promocyjnych, wykonania zdjęć kandydatów do Wyborów, po działania w zakresie promocji. Mamy nadzieję, że nasze zaangażowanie pomoże w promocji oraz w zwiększeniu skuteczności w zdobywaniu Wyborców Komitetu Wyborczego SkutecznieDoPrzodu.pl
 

Stronę wykonaliśmy w nowoczesnym kodzie HTML5. Więcej informacji o wdrożeniu oraz zaletach wykorzystania HTML5 zamieściliśmy na stronie usługi.