O Yeti - ale warunki! http://nartyslowacja.pl

Sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami! Przygotowaliśmy sprzęt, ale nie wiemy jeszcze, gdzie się udać? Może w tym roku warto odwiedzić Słowację, a w szczególności dwa ośrodki narciarskie: Jasna Tatry Niskie oraz Tatrzańska Łomnica.

Strona "O Yeti - ale warunki!" powstała w celu promocji słowackich ośrodków. Rozbudowany landing page z wizerunkiem Yetiego posiada m.in galerię zdjęć, filmy, informator, wiadomości, newsletter oraz konkurs. Mnogość podstron do sprawdzenia zatrzymuje użytkownika na dłużej, a jednocześnie nie stanowi problemu.

Najcenniejszym punktem serwisu jest dział zintegrowany z YouTube. Dzięki kompleksowemu wdrożeniu, filmy wyświetlane są bez konieczności przechodzenia na zewnętrzny portal. Komfortowe przeglądanie następnych pozycji, a także system ocen wypada dużo lepiej, niż tradycyjna forma z linkiem do YT.

Nasza realizacja jest częścią kampanii "O yeti - ale warunki!", prowadzonej przez agencję reklamową CzART, która dostarczyła obraz Yetiego na potrzeby projektu.