Agencja reklamowa CzART http://czart.pl

CzART należy do największych agencji reklamowych w Polsce. Od 1993 roku tworzy kampanie i materiały reklamowe dla takich Klientów jak Tesco, Dialog, Lotos, Kubuś i wielu innych. Zatrudnia blisko 100 osób i wciąż się rozwija. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszego partnera, a efektem współpracy jest przygotowana przez nas nowa strona internetowa.

Dla tak renomowanej agencji potrzebowaliśmy przygotować coś szczególnego. Przedstawiamy różne oblicza czarta poprzez nietypowe zdjęcia pracowników. Postacie płynnie się zmieniają, a charakteru całości nadaje klimatyczne tło stony. Bardzo proste menu sprowadza się do klikania w trzy odpowiednio zamieszczone linki.

Portfolio jest najważniejszym działem agencji reklamowej, na jego przygotowanie poświęciliśmy najwięcej czasu. Realizacje CzARTa przedstawiamy w sposób dynamiczny i jednocześnie bardzo lekki. Prace podzielone są na kategorie, a dzięki spójnej nawigacji, w każdej chwili możemy powrócić do wcześniej przeglądanej strony. Wdrożyliśmy także na potrzeby działu Video zewnętrzny odtwarzacz filmów.

Formularz dostępny na stronie stanowi bardzo dogodną formę kontaktu. Zawiera niezbędne minimum, jakie musimy wypełnić, aby skontaktować się z firmą.