TERMOAPARATURA WROCŁAW http://termoaparatura.com.pl/

TERMOAPARATURA WROCŁAW jest producentem przemysłowych czujników temperatury stosowanych w różnych branżach. Firma istnieje na rynku od 1991 roku i od tego czasu ciągle się rozwija i rozbudowuje. Wraz z rosnącym zainteresowaniem produktami firmy,TERMOAPARATURA postanowiła rozbudować i odświeżyć firmową stronę internetową. To zadanie powierzyła nam.

W serwisie znajdziemy, oprócz typowych stron informacyjnych oraz katalogu produktów, ciekawe narzędzie służące do konfigurowania zapytań dotyczących produktów oferowanych przez TERMOAPARATURĘ. Konfigurator zapytań ułatwia wygenerowanie zapytania odnośnie konkretnych produktów, z uwzględnieniem ich specyficznych właściwości. Nasz WEGO CMS umożliwił stworzenie unikalnego narzędzia, które ułatwia TERMOAPARATURZE przyjmowanie zapytań do wyceny. Dzięki niemu firma otrzymuje zapytanie odnośnie konkretnego produktu, a nie jedynie serii produktów czy podkategorii. Skraca to czas oczekiwania na wycenę, a także eliminuje zbędne i czasochłonne kontakty z klientem w celu uszczegółowienia zapytania.

Użytkownicy serwisu mogą się zarejestrować, dzięki czemu mają dostęp do uproszczonego panelu klienta, w którym mogą edytować swoje dane teleadresowe. Dzięki temu, że system zapamiętuje te dane, skraca się proces składania zapytań poprzez konfigurator. Zarejestrowani klienci mogą również otrzymać dodatkowe uprawnienia w postaci szerszego dostępu do katalogu produktów.

W serwisie znajdziemy też kilka formularzy - kontaktowy, rejestracyjny oraz reklamacyjny. Ten ostatni znacznie usprawnia zgłaszanie uwag do zamówionych produktów.

Ciekawym rozwiązaniem na liście produktów jest możliwość generowania po stronie administratora chmurek / boxów ze zdjęciem produktu oraz krótkim tekstem opisowym, które pojawiają się po najechaniu na nazwę kategorii produktów. Taka funkcjonalność wyśmienicie spełnia funkcję informacyjną i ułatwi poruszanie się po katalogu produktów.

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa przyczyni się do pozyskania przez TERMOAPARATURĘ kolejnych klientów. Do zarządzania stroną wdrożyliśmy system CMS w wersji WEGO Sklep+.