Za grosz kultury http://zagroszkultury.pl

Serwis zagroszkultury.pl to portal ogłoszeniowy dla ludzi zainteresowanych kulturą i sportem. Dzięki publikowanym tu ogłoszeniom możesz być na bieżąco z najciekawszymi wydarzeniami, dziejącymi się w Twojej najbliższej okolicy, a także otrzymać bezpłatne wejściówki na wybrane imprezy.

Znajdowanie interesujących ogłoszeń ułatwia rozbudowana wyszukiwarka, znajdująca się w dwóch miejscach serwisu - na stronie głównej oraz na podstronach z ogłoszeniami, co znacznie przyspiesza proces wyszukiwania. Kiedy z pozycji konkretnego ogłoszenia chcemy zmienić parametry wyszukiwania, nie musimy wracać na stronę główną, tylko możemy skorzystać z wyszukiwarki na podstronach.

Imprez możemy szukać po różnych parametrach - nazwie, typie imprezy (koncert, wydarzenie, sport), podtypie (np. koncert rockowy), miejscowości, w której się ona odbywa, terminach, jakie nas interesują. Co ciekawe, mamy też możliwość wyszukiwania imprez nie tylko w jednej miejscowości, lecz również w jej okolicy (możemy wybrać opcję wyszukiwania "uwzględnij okolicę", gdzie wybieramy zakres kilometrowy: 10, 30 lub 50 km). Dzięki takiej funkcjonalności szukając imprez we Wrocławiu i zaznaczając okolicę w obrębie 50 km od Wrocławia, dostajemy informacje o wydarzeniach odbywających się np. w Oleśnicy i Długołęce, do których mieszkaniec stolicy Dolnego Śląska ma przecież bardzo blisko.

Ogłoszeniodawcy, którzy umieszczają informację o organizowanej przez siebie imprezie, wypełniają formularz zgłoszeniowy. Wpisują w nim wszystkie ważne informację dotyczące reklamowanego wydarzenia. Dzięki rejestracji otrzymują dostęp do panelu klienta, gdzie mogą edytować informacje opisujące imprezę oraz swoje dane teleadresowe. Mają także pełną informację o tym, kto pobiera darmowe bilety na ich wydarzenie.

Użytkownicy korzystający z portalu mają możliwość pobierania darmowych wejściówek na imprezy. Wszystkie formalności odbywają się drogą online. Pobierający bilet musi tylko przed imprezą wymienić w kasie organizatora przekazaną drogą mailową wejściówkę na bilet wstępu.

Zagroszkultury.pl to także ciągle powiększająca się baza miejscowości i miejsc oraz odbywających się w nich wydarzeń kulturalnych i sportowych. Każdy ogłoszeniodawca może dodać do już istniejącego zbioru kolejną miejscowość i miejsce, w którym odbywa się jego impreza. Dzięki temu powstaje unikalna baza polskich, inspirujących miejsc i wydarzeń.

Serwis zagroszkultury.pl ma szansę na to, by wspierać lokalne, nieduże - co oczywiście nie oznacza mniej ciekawe od wielkich, dobrze znanych i rozreklamowanych imprez - przedsięwzięcia. Często takie właśnie wydarzenia uświadamiają nam, że nasza najbliższa okolica także może być fascynująca.