Nieruchomości i Prawo http://nieruchomosciiprawo.pl

Nieruchomości i Prawo to miesięcznik zajmujący się tematyką prawa związanego z rynkiem nieruchomości. W każdym numerze można znaleźć eksperckie analizy, interpretacje oraz aktualne informacje. Stworzony przez nas serwis umożliwia czytelnikom magazynu stały i nieograniczony dostęp do informacji przekazywanych przez zespół redakcyjny.

Najważniejszą cechą portalu jest zapewnienie odwiedzającym możliwości czytania wszystkich tekstów z miesięcznika w wersji online. Można uzyskać dostęp zarówno do pojedynczych artykułów, jak i całych numerów. Dostępne są dwa sposoby płatności: szybkim przelewem oraz poprzez wysłanie SMS-a pod wskazany numer. Można wykupić również roczną prenumeratę internetowej wersji miesięcznika. Dostęp do artykułów jest prosty, szybki i możliwy 24 godziny na dobę, bez wychodzenia z domu.

Wszystkie artykuły i magazyny czytelnik może odnaleźć w swoim profilu założonym na stronie podczas rejestracji. Można w nim również edytować swoje dane teleadresowe. Strona daje możliwość szybkiego kontaktu z redakcją poprzez łatwy w obsłudze formularz kontaktowy. Wybór działu pozwala na bezpośredni kontakt z osobą zajmującą się odpowiednim zagadnieniem.

Layout strony utrzymany jest w spójnej, nowoczesnej kolorystyce, ściśle powiązanej z szatą graficzną miesięcznika. Wyraźne podzielenie strony na obszary ułatwia nawigację i przeglądanie treści. W głównym menu można znaleźć odnośniki do informacji o redakcji, ofertach pracy, zamieszczaniu reklam oraz formularz kontaktowy. Niżej rozmieszczono linki do wybranych tekstów z aktualnego numeru, zapowiedź przyszłego wydania oraz zbiór archiwalnych publikacji.

Oprócz tekstów z papierowego miesięcznika, na stronie są również najważniejsze wydarzenia oraz informacje prawne, które zainteresują ludzi związanych z tematyką prawa nieruchomości.

Serwis wykorzystuje nowoczesne metody dotarcia do czytelnika, rzadko stosowane przez inne redakcje specjalistycznych magazynów. Jest doskonałym uzupełnieniem papierowego wydania oraz umożliwia stały i szybki kontakt z czytelnikami.