Estate Broker http://estatebroker.pl

Estate Broker jest biurem nieruchomości z siedzibą we Wrocławiu. Jako jedyne w UE przygotowuje oferty w europejskim standardzie ESPOWTON. Taka niespotykana nigdzie indziej oferta wymagała odpowiedniej i przemyślanej oprawy. Naszym zadaniem było wykonanie strony estatebroker.pl.

Najważniejszym elementem witryny jest prezentacja szczegółów z każdej ofert. Oprócz standardowych informacji dotyczących nieruchomości, do podstron dołączane są panoramy 360 każdego z pomieszczeń. Poruszanie się po wizualizacjach odbywa się za pomocą myszki, jest płynne i intuicyjne. Dołączone są również informacje o natężeniu dźwięku i światła w każdym pokoju. Technologia tych pomiarów ma być wkrótce opatentowana. Przemyślany układ obszernych i wyczerpujących danych o każdej nieruchomości pozwala na szybkie i dokładne zapoznanie się z ofertą.

Każde interesujące ogłoszenie można dodać do schowka, aby porównać kilka ofert w późniejszym czasie. Kopie ogłoszeń skopiowanych do schowka można wysłać również na adres e-mail. Automatyczne wysyłanie ofert na skrzynkę następuje również po zapisaniu się do newslettera.

Wyszukiwanie nieruchomości odbywa się za pomocą wyszukiwarki umieszczonej po lewej stronie witryny. W podstawowej wersji wystarczy wpisać tylko ogólne dane. Dla ludzi, którzy chcą bardziej uszczegółowić swoje zapytanie, przygotowano rozbudowaną wersję wyszukiwarki uwzględniającą nawet maksymalny dopuszczalny poziom hałasu.

Istnieje również możliwość samodzielnego dodawania ofert do bazy estatebroker.pl. Wystarczy tylko przejść błyskawiczny proces rejestracji i zalogować się. Więcej informacji odnośnie biura nieruchomości można uzyskać za pomocą zakładki „o nas” bądź poprzez bezpośrednią wiadomość wysłaną z formularza kontaktowego.

Witryna została wykonana w oparciu o identyfikację wizualną firmy. Stronę główną podzielono na trzy zróżnicowane tematycznie kolumny, co wpływa na czytelność całej treści.