Internet Center Polska Internet Center Polska Sp. z o.o.
Strony internetowe Wrocław
PLN EUR USD GBP Cash, Wire Transfer Strony internetowe Wrocław
PL Dolnośląskie 50-260 ul.Jedności Narodowej 45B
Polish
English
biuro@icenter.pl (71) 344-82-52
51.118702 17.038677 100000

Website Windows, Android, macOS, iOS

69 Angels

Niniejszym prezentujemy naszą najnowszą realizację wykonaną w technologii Python. Strona o której mowa to portal 69angels zawierający tzw. "ogłoszenia towarzyskie". Serwis posiada 2 typu użytkowników: pierwszy to głównie Panie (ale nie tylko), które zamieszczają swoje płatne anonse erotyczne, drugi - to odwiedzający serwis i potencjalni Klienci osób wystawiających swoje sex ogłoszenia.

Cechami odróżniającymi stronę internetową 69a.pl od innych konkurencyjnych serwisów tego typu to wersja mobilna / responsywna serwisu (dostosowuje się do rodzaju urządzenia oraz rozdzielczości przeglądarki) a także moduł geolokalizacji, który dobiera najodpowiedniejsze ogłoszenia dla miejsca, z którego użytkownik łączy się z internetem oraz prezentuje wyniki wyszukiwania na mapie. Dzięki temu, każdy może szybko znaleźć swojego aniołka.

W związku z oczekiwaną bardzo dużą odwiedzalnością strony, serwis został odpowiednio zaprojektowany oraz zoptymalizowany aby osiągnąć maksymalną wydajność oraz szybkość ładowania się poszczególnych podstron. Serwis bowiem będzie promowany nie tylko w Polsce ale i na całym świecie.

Do naszych zadań należało również wymyślenie nazwy dla portalu, domeny oraz stworzenie projektu logotypu.

Zapraszamy do korzystania z 69a.pl ! .. oczywiście z umiarem ;)