CTE SA http://cte-i.pl

CTE SA to deweloper działający głównie na wrocławskim rynku, z którym mieliśmy okazję współpracować od dłuższego czasu tworząc poprzednią stronę internetową. W związku z rozszerzeniem się palety realizowanych inwestycji poprzednia strona wymagała gruntowniego odświeżenia i przemodelowania pod kątem struktury treści oraz użyteczności. 

W wyniku naszych prac powstał projekt graficzny, który nawiązuje do poprzedniej wersji strony pod kątem ogólnego stylu, jednakże posiada nieco lżejszą formę przy połączeniu z innym sposobem prezentowania inwestycji. Teraz wszystkie informacje odnośnie 1 realizacji mieszczą się na jednej stronie, zaś menu dla danej inwestycji "pływa" wraz z przesuwaniem strony góra / dół - przez co jest szybki dostęp do niezbędnych odnośników, a klikanie w poszczególne opcje nie wymaga przeładowania strony. 

Nowa odsłona serwisu internetowego cte-i.pl została wykonana w wersji RWD, dzięki czemu bardzo dobrze prezentuje się również na urządzeniach mobilnych. Silnik jaki został zastosowany to WEGO CMS.