Internet Center Polska Internet Center Polska Sp. z o.o.
Strony internetowe Wrocław
PLN EUR USD GBP Cash, Wire Transfer Strony internetowe Wrocław
PL Dolnośląskie 50-260 ul.Jedności Narodowej 45B
Polish
English
biuro@icenter.pl (71) 344-82-52
51.118702 17.038677 100000

Website Windows, Android, macOS, iOS

CTE SA

CTE SA to deweloper działający głównie na wrocławskim rynku, z którym mieliśmy okazję współpracować od dłuższego czasu tworząc poprzednią stronę internetową. W związku z rozszerzeniem się palety realizowanych inwestycji poprzednia strona wymagała gruntowniego odświeżenia i przemodelowania pod kątem struktury treści oraz użyteczności. 

W wyniku naszych prac powstał projekt graficzny, który nawiązuje do poprzedniej wersji strony pod kątem ogólnego stylu, jednakże posiada nieco lżejszą formę przy połączeniu z innym sposobem prezentowania inwestycji. Teraz wszystkie informacje odnośnie 1 realizacji mieszczą się na jednej stronie, zaś menu dla danej inwestycji "pływa" wraz z przesuwaniem strony góra / dół - przez co jest szybki dostęp do niezbędnych odnośników, a klikanie w poszczególne opcje nie wymaga przeładowania strony. 

Nowa odsłona serwisu internetowego cte-i.pl została wykonana w wersji RWD, dzięki czemu bardzo dobrze prezentuje się również na urządzeniach mobilnych. Silnik jaki został zastosowany to WEGO CMS.