Internet Center Polska Internet Center Polska Sp. z o.o.
Strony internetowe Wrocław
PLN EUR USD GBP Cash, Wire Transfer Strony internetowe Wrocław
PL Dolnośląskie 50-260 ul.Jedności Narodowej 45B
Polish
English
biuro@icenter.pl (71) 344-82-52
51.118702 17.038677 100000

Website Windows, Android, macOS, iOS

Neurochirurg K. Świątkowska - Wróblewska

W ostatnich dniach zrealizowaliśmy stronę z branży medycznej - dla Pani Neurochirurg Katarzyny Świątkowskiej - Wróblewskiej. Strona zawiera podstawowe informacje z zakresu prowadzonej działalności w zakresie leczenia i operacji kręgosłupa i mózgu. Strona internetowa została zoptymalizowana pod kątem urzadzeń mobilnych oraz wykonana na bazie naszego systemu WEGO CMS.

 

Kilka słów o Pani doktor:

Specjalista neurochirurgii z dwudziestoletnim doświadczeniem neurochirurgicznym. Od 1998 absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu im. Piastów Śląskich. Ze względu na zainteresowania neuroonkologią w 1999 ukończyła staż podyplomowy w Dolnośląskim Centrum Onkologii, a od 2000 zatrudniona w Klinicznym Oddziale Neurochirurgii 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu, gdzie uzyskała tytuł: specjalisty neurochirurgii. Od 2016 członek zespołu neurochirurgów w Szpitalu św. Wojciecha w Poznaniu. Laureatka międzynarodowych nagród za najlepsze prezentacje z zakresu neurochirurgii i neurorehabilitacji kręgosłupa :

1. 2016 AAF/OMI NS Spine Salzburg Weill Cornell Medical University of New York “ Intradural Spinal Lipoma – neurosurgery treatment controversies” – nagroda za przedstawienie najlepszego i najciekawszego stadium przypadku neurochirurgicznego

2. 2007 IV Międzynarodowy Interdyscyplinarny Kongres Naukowy, Warszawa “ Fizjoterapia pooperacyjna osób z chorobą zwyrodnieniową kręgosłupa szyjnego leczonych operacyjnie z wykorzystaniem systemu cornestone HSR” - I miejsce

Odbyła liczne szkolenia z technik operacyjnych kręgosłupa w Mediolanie, Brukseli, Amsterdamie, Salzburgu oraz krajowe. W 2013 roku wzięła udział w eksperymentalnych metodach neurostymulacji mózgu w Department of Clinic Neurophysiology Georg-August Universitätsmedizin w Getyndze. Stale współpracuje naukowo z Politechniką Wrocławską.

Prywatnie : kilkukrotna medalistka mistrzostw Polski w L.A.

Zapraszamy do odwiedzenia strony!