Strony internetowe - Baner

Strony internetowe - oferta

Tworzenie stron i serwisów internetowych szytych na miarę, w pełni zarządzanych z poziomu CMS

Postaw na firmę z doświadczeniem, która zaprojektuje strony www dostępne dla użytkowników i wyszukiwarek internetowych, zgodną ze standardami HTML5, CSS3 i WCAG 2.0.

Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań i cała Polska

Strony internetowe ..

tworzymy według indywidualnych specyfikacji i zapotrzebowań Klienta. Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość rynku usług internetowych daje nam możliwość wykreowania nowoczesnych, niezawodnie funkcjonujących stron WWW i serwisów internetowych. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie - nie stosujemy szablonowych rozwiązań.

Naszym głównym atutem jest doskonały system WEGO CMS, którego jesteśmy autorami, który charakteryzuje się prostotą działania, szybkością i elastycznością przy wdrożeniach. Kolejną zaletą WEGO, jest to że sam system nie generuje żadnego kodu HTML, przez co bardzo łatwo jest utrzymać spójność kodu oraz jego zgodność ze standardami HTML, dzięki czemu tworzone przez nas strony internetowe bardzo dobrze się pozycjonują. System posiada również instrukcję dla użytkownika oraz pełną dokumentację techniczną oraz API, co powoduje iż z naszego systemu korzysta wiele agencji interaktywnych. System doczekał się już ponad 500 wdrożeń. 

Jako jedna z pierwszych agencji na rynku rozpoczęliśmy wdrożyliśmy realizację stron www w oparciu o najnowsze standardy: HTML5 oraz CSS3. Realizujemy również strony internetowe dla osób niedowidzących - zgodne ze standardem WCAG 2.0.

Najważniejszą rzeczą dla nas jest kontakt z klientem, poznanie jego potrzeb i preferencji związanych z realizowanym projektem. Dostosowując się do wymagań nie zapominamy o podstawowych zasadach i kanonach w dziedzinie projektowania.

Największym wyróżnieniem i uhonorowaniem naszej pracy są pozytywne opinie użytkowników oraz osób odwiedzających strony www oraz portale naszego autorstwa.

Odwiedź nasze portfolio i zobacz co robimy

Projektujemy również wersje responsywne (RWD), dowiedz się więcej.

Aplikacje internetowe

jako integralna część stron i serwisów internetowych tworzone są przez programistów dla naszych Klientów. Tworzymy portale, systemy CRM oraz dedykowane rozwiązania mające na celu zwiększeniu innowacyjności i efektywności działania firm. W przypadku większych projektów realizujemy zlecania przy wykorzystaniu technologii Python (Django).

Hosting (serwery www, konta pocztowe)

przepustowość łącz, którymi dysponujemy, jest elementem mającym bezpośredni wpływ na szybkość przesyłu danych między serwerem, a użytkownikiem. Aby zapewnić najwyższą jakość proponowanych rozwiązań, wszystkie serwery połączone są z siecią Internet szerokopasmowymi łączami w technologii światłowodowej do kilku niezależnych operatorów. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty hostingowej.

Rejestracja domen (.pl, .eu)

za pośrednictwem naszej firmy mogą Państwo zarejestrować swój własny niepowtarzalny adres Internetowy (domenę Internetową). Udzielamy porad i pośredniczymy także w rejestracji domen europejskich (domen z końcówką .eu)