Marketing - Baner

Usługi marketingowe

Marketing internetowy i tradycyjny.

Oferujemy wsparcie przy różnego typu akcjach marketingowych. Jako agencja interaktywna możemy zaoferować atrakcyjne warunki zakupu reklam w internecie jak i na nośnikach tradycyjnych (reklama prasowa, billboardy etc.)

Marketing w Internecie

Internet wykorzystujemy do promocji i reklamy firm naszych Klientów oraz produktów przez nich oferowanych. Marketing internetowy wykorzystując przede wszystkim możliwość docierania z przekazem do milionów potencjalnych klientów przy stosunkowo niedużych kosztach, pozwala na konkurowanie nawet małych firm z przedsiębiorstwami o światowej renomie. Do promocji naszych Klientów w Internecie wykorzystujemy takie formy przekazu jak wiadomości e-mail, banery reklamowe, promocyjne strony WWW, biuletyny elektroniczne, itp.

Facebook - obecność obowiązkowa!

Trwały, pozytywny wizerunek firmy w sieci? Produkty lub usługi, z którymi klienci będą się identyfikować? Wykorzystaj Facebooka i wejdź do społeczności skupiającej 6 milionów Polaków, w tym wielu Twoich obecnych i potencjalnych klientów.

 • Fanpage to baza do prowadzenia kampanii dla wybranych linii produktów – możemy organizować kolejne odsłony i konkursy.
 • Mamy kontrolę nad relacjami klient-firma w Social Media.
 • Poznajemy opinie i uwagi na temat nowych produktów; rozwinięty profil jest bardzo dobrym narzędziem do badań marketingowych.
 • Dbamy o pozytywny wizerunek marki w internetowej społeczności.
 • Pozyskujemy bazę użytkowników - potencjalnych klientów.
 • Dotychczas nieświadomi odbiorcy dowiadują się o naszej marce.
 • Ostatecznie, zdobywamy kolejnych klientów.

Fanpage - jak prowadzimy

Oferujemy wsparcie lub pełną usługę prowadzenia profilu na Facebooku. Wyróżniamy trzy rodzaje wsparcia:

 • graficzne: banery, obróbka zdjęć produktów, sesje zdjęciowe,
 • merytoryczne: analiza rynku, oferowanych produktów i usług w kontekście Social Media, pomoc w ogólnym rozwoju profilu, organizacja konkursów,
 • opracowanie regulaminu, dystrybucja nagród,
 • technologiczne: zaprojektowanie i wdrożenie aplikacji konkursowej, wsparcie działań poprzez Landing Page.

W przypadku całościowego prowadzenia Fanpage'a, nasi copywriterzy przygotują treści wpisów na tablicy, ciekawostki i linki do materiałów audio oraz video.

Aplikacja na Facebooku

Aplikacja może stanowić atrakcyjny dodatek albo główny punkt naszej działalności na Facebooku. Formę i funkcjonalność takiej aplikacji uzgadniamy wspólnie i zależy od celu, jaki chcemy osiągnąć. Proponujemy standardowe wzorce typu: losowe pytanie, quiz, porada dnia lub nietypowe, dedykowane rozwiązania.

Przykład: Aplikacja na potrzeby kampanii "O Yeti - ale warunki!"

Postaw na konkurs

Daj szansę zdobycia nagrody fanom na Facebooku, a wzbudzisz zainteresowanie wśród potencjalnych klientów. Oferujemy kompleksową współpracę przy prowadzeniu konkursu, w tym: pomysł, regulamin, dobór i dystrybucję nagród. Działalność konkursowa stanowi znakomite wsparcie dla produktów, które dopiero wchodzą na rynek.

Copywriting

Wiemy, jak ważną rolę w życiu odgrywają słowa, idealnie dobrane do okazji i sytuacji. Są wyrazem naszych uczuć i pragnień, a co więcej - służą komunikacji.

Proponujemy niecne wykorzystanie języka polskiego w celach reklamowych. Wiemy, jak ubrać tekst w słowa, by stał się nie tylko pociągający, ale efektywny i efektowny zarazem.

Potrzebujesz nazwy dla firmy, czy produktu? Szukasz chwytającego nie tylko za serce hasła albo sloganu? Chcesz, by tekst na stronie internetowej pachniał zainteresowaniem? Marzysz, by ulotka nie skończyła swojego żywota w koszu na śmieci?

Informujemy, iż zasób słów, którym władamy, pozwala na świadczenie usług rodzaju wszelakiego. Nieważne, czy interesuje Cię jednorazowy flirt ze słowami, czy masz ochotę na długotrwały romans.... Język służy nie tylko do lizania.

 W celu uzyskania szczegółowej oferty na powyższe formy promocji Państwa serwisu internetowego – prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym.