Razem osiągniemy więcej!

Zapraszamy do nawiązania z nami stałej współpracy w zakresie wspólnej realizacji projektów. Są przecież zlecenia, których obsługa może okazać się problemem. Po co wyważać zamknięte drzwi? Być może mamy już gotowe odpowiedzi i rozwiązania, które wystarczy tylko zastosować? Posiadamy sprawny zespół programistów, koderów, grafików, fotografów, którzy są w stanie sprawnie realizować najwymyślniejsze zlecenia. Mamy również własne zaplecze technologiczne - łącza, serwery oraz jeden z najlepszych na polskim rynku systemów CMS - WEGO, którego jesteśmy producentem.

Dla kogo jest ta oferta?

Zapraszamy do współpracy agencje PR, agencje reklamowe i interaktywne oraz firmy posiadające stałe zlecenia z zakresu kreowania wizerunku, tworzenia stron, serwisów, sklepów i aplikacji internetowych, fotografii, reklamy oraz marketingu internetowego. Oferujemy stałą współpracę w zakresie:

A może masz własny pomysł na biznes internetowy?

Jesteś inwestorem lub po prostu masz pomysł na przedsięwzięcie i poszukujesz partnera technologicznego? A może nawet nie wiesz, że Twój pomysł jest naprawdę dobry? Skontaktuj się z nami, chętnie wesprzemy nowe i rentowne przedsięwzięcia biznesowe i być może zaangażujemy się we wspólną realizację projektu..

Zapraszamy do współpracy!