Firma z tradycjami drzewo - Baner

Agencja z tradycjami..

pełna obsługa reklamowa

Postaw na wieloletnie doświadczenie oraz dorobek technologiczny i potencjał jakim może poszczycić się nasza agencja. Działamy od 2000 roku, posiadamy własną markę hostingową, doskonałe rozwiązania dla stron internetowych (system WEGO CMS) oraz kadrę, która przetarła się w realizacji nawet najbardziej niecodziennych wyzwań.

Już od ponad 13 lat agencja interaktywna iCenter dostarcza kompleksowe rozwiązania z dziedziny nowoczesnych technologii internetowych. Wachlarz usług i doświadczenie oraz jakość realizowanych pomysłów, plasują firmę w ścisłej czołówce przedsiębiorstw kreatywnych, pomysłowych, czyli najlepszych w branży.

Pracownicy agencji tworzą zespół, który radzi sobie z każdym zleceniem. Dzięki temu na koncie iCenter znalazło się ponad 400 zrealizowanych wdrożeń i wcielonych w życie projektów. Projektowanie stron internetowych, kreowanie wizerunku, tworzenie aplikacji, gier, realizacja sesji zdjęciowych, to tylko najważniejsze z usług, które znaleźć można w ofercie firmy. Poza tym iCenter specjalizuje się w tworzeniu animacji flash, kalendarzy, ulotek oraz poligrafii. Agencja jest również producentem zdobywającego coraz większe rzesze zadowolonych użytkowników - systemu CMS WEGO. Jest to aplikacja, która ma za zadanie w sposób prosty, łatwy i przyjemny, pomóc w zarządzaniu treścią stron internetowych.

Misją agencji jest efektywne, a zarazem efektowne wspieranie rozwoju instytucji i przedsiębiorstw, wykorzystując potencjał drzemiący w reklamie, marketingu i promocji. W iCenter pracują jedynie specjaliści w swoich dziedzinach, co sprawia, iż warto, a nawet trzeba powierzyć projekty w ich ręce. Agencja interaktywna iCenter doskonale odnajduje się na rynku i służy pomocą nawet najbardziej wymagającemu Klientowi.