TAI http://serwis.tai.pl

Przy wysoko postawionych założeniach przez Telefoniczną Agencję Informacyjną w zakresie funkcjonalności i elastyczności, stworzyliśmy rozbudowany portal informacyjny tai.pl. Serwis został wykonany w oparciu o projekt graficzny dostarczony przez Klienta. Oprogramowanie zostało przez nas zrealizowane w zasadzie w oparciu o tylko jeden moduł systemu WEGO CMS - Aktualności, którego możliwości zostały znacznie poszerzone i dostosowana do wymagań Klienta. Od strony administracyjnej portal umożliwia m.in. dodawanie newsów przez wielu operatorów, moderację newsów dodawanych przez zwykłych użytkowników serwisu, tworzenie nowych kategorii newsów z możliwością personalizacji rodzaju wyświetlanych newsów w danej kategorii.  Każdy news może być opisywany wieloma atrybutami: np. czy może być oceniany / komentowany, promowany na stronie głównej itp. Dzięki takim możliwościom, administrator serwisu może w pełni wpływać na zawartość merytoryczną każdego bloczka na stronie portalu. 

Portal tai.pl ma również społecznościowy charakter. Każda osoba, bez konieczności logowania się do systemu, może zarówno dodawać swoje własne newsy (które podlegają późniejszej moderacji), jak również komentować i oceniać newsy dodane przez inne osoby. Ponadto serwis można w prosty sposób spersonalizować pod własne potrzeby - poszczególne bloczki mogą być przeciągane przez użytkownika metodą drug & drop (przeciągnij i puść), dzięki czemu układ strony może być dostosowany do upodobań użytkownika.

Całość oprogramowania powstała w niewiarygodnym tempie - w przeciągu 2 tygodni od podpisania umowy, nie licząc okresu testów i poszerzania możliwości serwisu o dodatkowe elementy.