Leasing Online http://leasingonline.pl/

Leasing online to projekt przygotowany dla Blue Tax Group S.A. Firma specjalizuje się w usługach finansowo-księgowych, a stworzona przez nas strona przedstawia  oferty z zakresu leasingu, kredytu oraz wynajmu.

Stronę główną przygotowaliśmy specjalnie z myślą o klientach, dla których liczy się czas dostępu do informacji. Ograniczyliśmy nawigację do minimum, dzięki czemu klient ma możliwość zapoznania się z ofertą i złożenia zamówienia wykonując tylko jedno kliknięcie Aby zobaczyć konkretny dział, wystarczy najechać na niego myszką. Pojawi się krótki opis z możliwością złożenia zapytania.

Bardzo istotny jest fakt, że w każdym dziale istnieje możliwość wypełnienia przejrzystego formularza, który dostępny jest w wersji podstawowej i rozszerzonej. Druga opcja jest dla klientów, którzy chcą od razu otrzymać ofertę stworzoną specjalnie dla ich potrzeb.

Niezależnie od wybranego działu, na stronie zawsze widać blok aktualności i numer telefonu. Dzięki temu w każdej chwili możemy po niego sięgnąć, bez konieczności notowania. Dla osób mających inne pytania został przygotowany krótki formularz kontaktowy.