Internet Center Polska Internet Center Polska Sp. z o.o.
Strony internetowe Wrocław
PLN EUR USD GBP Cash, Wire Transfer Strony internetowe Wrocław
PL Dolnośląskie 50-260 ul.Jedności Narodowej 45B
Polish
English
biuro@icenter.pl (71) 344-82-52
51.118702 17.038677 100000

Website Windows, Android, macOS, iOS

Blue Tax SA

Blue Tax Group SA świadczy usługi doradcze z zakresu rachunkowości i finansów. Istnieje na rynku od 1992 roku i jest obecnie notowana na rynku New Conect. W ostatnim czasie firma przeszła wiele zmian. Kolejną nowością jest zmiana witryny internetowej. Poprzez nasz projekt oparty na systemie WEGO Firma+ wprowadziliśmy nowe standardy jakości strony.

Dzięki możliwości rozwijania górnego menu, nawigacja po stronie stała się bardziej intuicyjna i wygodna dla użytkowników. Wystarczy rozwinąć interesującą nas kategorię i zajrzeć do odpowiedniego działu. Nie trzeba za każdym razem ponownie rozwijać menu, gdyż dla konkretnego działu mamy do dyspozycji listę z lewej strony.

Szczególnie zadbaliśmy o funkcjonalność serwisu. Do dyspozycji użytkownika oddaliśmy newsletter, formularz z podziałem na kategorie, dostęp do raportów spółki na stronie głównej z podziałem na bieżące i okresowe, czy też aktualności z dostępem do archiwum.

Warto podkreślić, że dodawanie kolejnych podstron odbywa się w sposób automatyczny,  natomiast obsługa witryny nie wymaga wiedzy na temat programowania. Nasz autorski system zarządzania treścią pozwala na dodawanie informacji z poziomu panelu administracyjnego.