Schlage http://www.schlage.pl

Firma Good Lock Poland jest pierwszym dystrybutorem zamków i klamek SCHLAGE w Polsce, a także w całej Europie. SCHLAGE jest czołowym graczem na amerykańskim rynku zamków i zabezpieczeń dla domu i biznesu. Przygotowany przez naszą agencję serwis ma przyczynić się do zwiększenia popularności marki w Polsce.

Zadbaliśmy o czytelność i funkcjonalność strony. Jasna kolorystyka i stonowany styl kojarzy się z profesjonalizmem i zachęca użytkownika do przeglądania treści na stronie. Bez zbędnego klikania można przejrzeć podstawowy asortyment - wystarczy jedynie najechać kursorem na miniaturkę danego produktu.

Zakładka "Zostań dystrybutorem" różni się od pozostałych i zachęca ewentualnych dystrybutorów do współpracy. Potencjalni partnerzy firmy Good Lock Poland mogą wypełnić krótki formularz dostępny na stronie. Osoby, które szukają najbliższego punktu sprzedaży, mogą skorzystać z wyszukiwarki. Wystarczy wpisać kod pocztowy, aby znaleźć najbliższego dystrybutora.

Przeglądanie grafik na stronie jest bardzo wygodne. Wystarczy kliknąć w miniaturkę, aby na warstwie oglądać zdjęcia poszczególnych produktów. Dzięki temu, użytkownik nie traci czasu na ładowanie kolejnych podstron. Zainteresowani klienci mogą zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informację o najnowszych ofertach.

Wierzymy, że serwis solidnym wykonaniem i profesjonalnym wyglądem przekona wszystkich użytkowników do marki SCHLAGE i pozwoli jej na odnoszenie sukcesów w Polsce przez wiele lat.