TOŁPA® SPA Borowinowe http://tolpaspa.pl

Coraz większą popularność w naszym kraju zdobywają masaże regenerujące ciało. Zainteresowanych zapraszamy do wrocławskiego salonu odnowy biologicznej, dla którego przygotowaliśmy nową wersję strony internetowej. TOŁPA® SPA Borowinowe posiada w ofercie szereg zabiegów z zastosowaniem technik relaksacyjnych i metod regeneracji ciała.

Na potrzeby kolejnej odsłony TOŁPA® SPA Borowinowe, przygotowaliśmy design o bardziej podkreślonych kształtach bloków i zwiększyliśmy funkcjonalność serwisu. Pozostając przy tej samej kolorystyce, układ strony uległ zmianie i ułatwia poruszanie się po jej zawartości. Zamieszczony baner na stronie głównej informuje o usługach i aktualnych promocjach.

Do listy usług mamy dostęp z poziomu rozwijanego menu, które jest widocznie niezależnie od przeglądanej pozycji. Rezerwacji dokonujemy korzystając z formularza na podstronie zabiegu. Warto podzielić się wrażeniami po wizycie i dodać na stronę krótką recenzję. Możemy także zapytać o więcej informacji lub sprawić prezent bliskiej osobie. Ciekawą funkcją jest wysyłanie elektronicznego zaproszenia na wybrany zabieg.

W koszyku wyróżniamy dwa rodzaje zamówień - możemy przydzielić zabieg dla siebie lub dla wybranej osoby. Składając zamówienie dokonujemy zapłaty za kogoś - płacimy i podajemy dane adresowe, na które salon wyśle specjalny kupon. Wybierzemy także kolor eleganckiego pudełka, w którym znajdzie się zaproszenie na odnawiającą ciało wizytę.

Na stronie mamy dostęp do kilkunastu poradników, które przybliżą nam sekrety dbania o ciało. Jeżeli znajdziemy chwilę czasu, wypełnijmy krótką ankietę - odpowiedzi pomogą TOŁPA® SPA Borowinowe poznać potrzeby klienta. Możemy także "zgłosić marzenie", czyli zaproponować zabieg lub inną usługę odnawiającą, z której chcielibyśmy skorzystać. Strona wykorzystuje autorski system CMS Wego Sklep w wersji plus.