Dobry, lepszy a z nami najlepszy! http://szkoleniaue.eurospektrum.pl

Osoby, które posiadają średnie wykształcenie i pracują na umowę o pracę, mogą zapisać się na ciekawe szkolenie dofinansowane z Unii Europejskiej. Projekt "Dobry, lepszy, a z nami najlepszy!" organizowany jest przez firmę EuroSpektrum oraz stowarzyszenie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Uczestnicy biorą udział w szkoleniach z branży handlowej, informatycznych oraz lekcjach Business English. Oprócz kursów dokwalifikujących przechodzą trening interpersonalny i konsultacje z doradcą zawodowym. Całość kończy się uzyskaniem certyfikatu profesjonalnego handlowca.

Na przygotowanej przez nas stronie projektu zamieszczone są wszelkie informacje oraz niezbędne do potwierdzenia uczestnictwa dokumenty. W dziale Kontakt znajdziemy podstawowe dane adresowe, mapę dojazdu oraz formularz kontaktowy. Design w stonowanej kolorystyce nawiązuje do charakteru przedsięwzięcia.

Na potrzeby kampanii promującej szkolenia, przygotowaliśmy ulotkę, baner reklamowy, billboard, citylight oraz katalog projektu. Akcja informacyjno - promocyjna obejmuje zasięgiem całe województwo dolnośląskie.