Taxi Pizza http://taxi-pizza.pl

Przedstawiamy projekt strony internetowej dla nowo otwartej pizzerii we Wrocławiu. Taxi Pizza jest restauracją o lokalnym zasięgu, nastawioną głównie na dostawę jedzenia do domu. Zamówienia można składać telefonicznie, a od momentu wdrożenia strony, także online.

Projekt graficzny jest nieskomplikowany i miły dla oka. Szef kuchni na tle żółtej taksówki zaprasza do przeglądania oferty pizzerii. Menu wyświetlane jest na specjalnej warstwie w kształcie pizzy, zachowując przejrzysty i czytelny układ treści. W podobny sposób prezentowana jest galeria i formularz zamówień online.

Aby uzyskać szybki i precyzyjny dostęp do informacji, na stronie głównej zamieściliśmy dwa numery kontaktowe do pizzerii oraz mapę obszaru działalności. Składanie zamówień przez internet ograniczyliśmy do podania niezbędnego minimum informacji, takich jak telefon, e-mail, adres i preferowany czas dostawy. Wybieramy interesujące nas pozycje z listy i oczekujemy na informację o przyjęciu zamówienia. Czas dostawy wynosi obecnie przynajmniej 45 minut.

Jest to kolejny, zrealizowany przez nas projekt dla lokalnego przedsięwzięcia. Do zarządzania stroną wdrożyliśmy system CMS w wersji WEGO Firma+.