Wydawnictwo BPV http://bpv.pl

Wydawnictwo BPV znane jest na polskim rynku z drukowania czasopism poświęconych zajęciom w wolnej chwili: przede wszystkim kulinariom, szyciu odzieży, szydełkowaniu, tworzeniu dekoracji oraz nauki języków obcych. Wśród bardziej popularnych pozycji figuruje "Diana" oraz magazyn "Ciasta i desery". Asortyment wydawnictwa obejmuje 26 tytułów w języku polskim oraz 43 obcojęzyczne czasopisma.

Na potrzeby nowej odsłony wydawnictwa przygotowaliśmy bardziej prestiżową wersję logotypu. Jego kolorystyka odpowiada zastosowanym kolorom na stronie: biel dla treści oraz jasna zieleń dla elementów nawigacji, w tym górnego i bocznego menu, nagłówków oraz stopki.

W prawym górnym rogu wyróżniliśmy koszyk oraz stan punktów z programu lojalnościowego. W ramach kupowanych produktów otrzymujemy punkty, które można wymieniać na dodatkowe czasopisma.

Boczne menu podzielone jest na tytuły w języku polskim oraz niemieckim. Poniżej tej listy mamy miniaturki okładek, które kierują do danego produktu. Wiadomości na stronie głównej podzielone są na pięć bloków: promocja dnia, najnowszy numer, a także ze względu na kategorie: na drutach, szydełkowanie oraz kulinaria.

Strona produktu, ze względu na zróżnicowany wiek odbiorcy, jest przyjazna zarówno dla dziecka, jak i osoby dorosłej. Duże ikony i odpowiednio ułożone bloki znacznie ułatwiają korzystanie ze sklepu wydawnictwa. Użytkownik od początku ma świadomość, w co należy kliknąć, aby dokonać zakupu lub poznać szczegóły. Może także wyrazić swoją opinię poprzez dodanie komentarza na stronę.

Składanie zamówienia w naszym przypadku jest bardzo komfortowe. Proces został podzielony na pięć prostych etapów: wybór produktu, formy płatności, przesyłki, podsumowania oraz zatwierdzenia. Czasopisma możemy kupować dla siebie lub sprawić prezent znajomemu. Rejestracja nie jest wymagana do robienia zakupów.

BPV to jeden z naszych wieloletnich klientów, dla którego ponownie wykonujemy serwis internetowy, zgodnie z aktualnymi trendami na rynku i w oparciu o najnowszy system WEGO CMS w wersji SKLEP+.