ARPRO

ARPRO to agencja reklamowa działająca na rynku od kilkunastu lat. Zakres działalności Firmy jest bardzo szeroki - począwszy od realizacji takich działań jak pozycjonowanie stron internetowych, a skończywszy na rozbudowanych kampaniach reklamowych.

Kilka lat temu stworzyliśmy dla ARPRO stronę internetową, którą w tym roku odświeżyliśmy i rozbudowaliśmy. Strona zyskała dzięki temu na nowoczesności.

Stonowana kolorystyka serwisu - chłodne odcienie niebieskiego koloru - kojarzą się pozytywnie z otwartą przestrzenią, a co za tym idzie z kreatywnością. Kolorystyka idealnie komponuje się z mottem Firmy (Pomagamy wpłynąć na szerokie wody) oraz przypisaną do niego grafiką, dosyć wyeksponowanymi na stronie głównej i pozostałych podstronach.

Serwis zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat działalności Agencji, głównie dzięki rozbudowanemu menu, zlokalizowanemu w lewej kolumnie na wszystkich podstronach. Przedstawia ono szeroki zakres działalności ARPRO. Ponadto na stronie znajdziemy referencje, portfolio Firmy oraz formularz kontaktowy.

Serwis został zbudowany w oparciu o CMS Wego w wersji Firma.