TSAM http://tsam.com.pl

TSAM zajmuje się wdrażaniem najnowszych technologii w branży budowlanej i instalacyjnej. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zaistniała potrzeba wykonania profesjonalnej strony internetowej. We współpracy z agencją reklamową ARPRO podjęliśmy się tego zadania.

Kolorystyka strony utrzymana jest w jasnych, biało-błękitnych barwach. Zdjęcie wchodzące w skład szablonu od razu przywodzi skojarzenia z branżą, którą zajmuje się firma. Przejrzysty, uporządkowany layout umożliwia szybkie i dokładne zapoznanie się z treścią.

Na stronie głównej możemy zapoznać się z podstawowymi informacjami o firmie, aktualnych realizacjach oraz pełną ofertą. Za pomocą niebieskich strzałek umieszczonych pod treściami można uzyskać dostęp do poszerzonych danych na poszczególne tematy. Wyraźny podział strony na obszary ułatwia wygodną nawigację po stronie oraz szybkie zapoznawanie się z treściami.

Z poziomu głównego menu można przejść do podstrony galerii, w której umieszczonych jest wiele fotografii dokumentujących wykonywanie projektów. Wszystkie zdjęcia wyświetlają się w niebieskiej ramce. Nawigacja pomiędzy elementami galerii jest prosta i intuicyjna. W dziale „referencje” można przejrzeć skany listów referencyjnych napisanych przez zleceniodawców. W zakładce „kontakt” umieszczono formularz kontaktowy oraz dane kontaktowe osób odpowiedzialnych za poszczególne działy. Zawiera ona również opis dojazdu (razem z odnośnikiem do mapy).

Do zarządzania zawartością strony wykorzystano system WEGO CMS, który umożliwia wygodną i szybką edycję treści.

Dla klientów zagranicznych przygotowaliśmy również anglojęzyczną wersję strony. Strona firmy TSAM spełnia oczekiwania potencjalnego odwiedzającego, który chce przede wszystkim w krótkim czasie znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat wykonawcy.