Wybierarka.pl http://wybierarka.pl

Wybierarka.pl - pomaga wybierać, z masy dostępnych na rynku lokat bankowych, tą jedną najlepszą. Generuje Twój osobisty ranking lokat.

Wybierarka.pl jest serwisem, który w jednym miejscu, bardzo blisko siebie, dostarcza użytkownikom 3 narzędzia, pozwalających na lepsze wybieranie lokat bankowych:

1. Pozwala na szybką orientację w aktualnych możliwościach lokat.
Użytkownik nie posiadający wiedzy na temat aktualnych możliwości danej kategorii produktowej np. lokat, w krótkim czasie uczy się tego produktu: dowiaduje się, co jest możliwe na rynku i określa, co jest dla niego bardziej, a co mniej istotne.

2. Łatwe porównanie lokat.
Użytkownik, wykorzystując zdobytą wiedzę, łatwo zawęża zarówno liczbę interesujących go lokat jak i liczbę opisujących je cech, zawężając swoje pole poszukiwać do momentu, w którym może porównywać kilka dobrych jego zdaniem lokat pod kątem kilku ważnych dla niego cech.

3. Wygodne konsultowanie listy najlepszych lokat.
Użytkownik może w wygodny sposób skonsultować listę najlepszych jego zdaniem lokat ze znajomymi, przesyłając im indywidualny link do własnego zestawienia faworytów.

W Wybierarce użytkownik ma szansę wybrać lepszą, bardziej dopasowana do swoich potrzeb lokatę - nawet jeśli tylko o 1 parametr lepszą.

Całość wykonaliśmy w nowoczesnym kodzie HTML5. Więcej informacji o wdrożeniu oraz zaletach wykorzystania HTML5 zamieściliśmy na stronie usługi.