Internet Center Polska Internet Center Polska Sp. z o.o.
Strony internetowe Wrocław
PLN EUR USD GBP Cash, Wire Transfer Strony internetowe Wrocław
PL Dolnośląskie 50-260 ul.Jedności Narodowej 45B
Polish
English
biuro@icenter.pl (71) 344-82-52
51.118702 17.038677 100000

Website Windows, Android, macOS, iOS

Tymbarkowy konkurs

Prezentujemy nowy konkurs dla najmłodszych wielbicieli napojów Tymbark. Zabawa polega na wybraniu najciekawszych prac nadesłanych przez dzieci i nagrodzenie ich dużymi maskotkami Kubusia Puchatka oraz przyjaciół.

Aby wziąć udział w konkursie "Rysuj i brykaj z pluszakiem do domu!", wystarczy kupić 3 opakowania specjalnego napoju Tymbark, zachować paragon i przesłać pracę konkursową. Odwiedzający stronę konkursu mogą ocenić publikowane rysunki, a specjalna komisja wybierze ostatecznie zwycięskie prace.

Przyjazna w obsłudze witryna przypadnie do gustu dziecku i opiekunowi. Żywa kolorystyka oraz duże przyciski menu podkreślają charakter internetowych konkursów dla dzieci. Napis "dodaj pracę" na stronie głównej słusznie skupia na sobie uwagę użytkownika.

Ciekawostką jest sposób dodawania prac konkursowych. Do wyboru mamy przesłanie skanu wykonanego rysunku lub narysowanie pracy online. Druga opcja to idealne rozwiązanie dla kreatywnych dzieci i świetna, zajmująca na dłuższą chwilę zabawa.

Konkurs wspieramy od strony technologicznej (oprogramowanie + wdrożenie WEGO CMS) we współpracy z agencją CzART, która jest autorem pomysłu oraz odpowiada za część wizualną serwisu.